Connect with us
Behgjet Pacolli Behgjet Pacolli

Lajme

Behgjet Pacolli merr pjesë në një koncert në Gjakovë

Kryetari i Aleancës Kosova e Re, Behgjet Pacolli, ka nisur fushatë elektorale të parakohshme.  

Published

on

Mbrëmë ai ka organizuar një koncert në Komunën  e Gjakovës, në të cilin ka thënë se kanë marrë pjesë 5 mijë persona, për të cilët pretendon se janë votues të tij.

Koncerti është mbajtur në sallën e sportit në Gjakovë, ndërsa ka qenë i dedikuar për rininë e kësaj komune, për të cilët Pacolli thotë se janë motor i ndryshimit.

Në këtë koncert kanë performuar këngëtarë të famshëm të estradës shqiptare si: Lumi B, Gjiko, Hekuran Krasniqi, Ronela Hajati dhe Xhensila Myrtezaj.

Së fundmi, është aktualizuar çështja e një koalicioni të mundshëm mes partisë së Behxhet Pacollit dhe boshtit opozitar, AAK e Nisma./Periskopi/

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending