Connect with us

Lajme

Behgjet Pacolli krenar me punën e vëllait Selim

Published

on

Kryetari i partisë Aleanca Kosova e Re, Behgjet Pacolli, ka thënë se është krenar me punën që e ka bërë vëllai i tij Selim Pacolli si nënkryetar i Komunës së Prishtinës.

Sipas Behgjetit, pavarësisht çdo gjë që ka ndodhur politikisht, Selimi ka zgjedhur heshtjen, dhe ka vazhduar punën e tij me nder.

“Disa fjalë për vëllanë tim Selimin. Unë thjesht dua të shpreh se sa krenar jam për punën tuaj. Si nënkryetar i Komunës së Prishtinës, ai ka lënë mënjanë gjithçka tjetër, në mënyrë që t’iu shërbejë qytetarëve të Komunës. Pavarësisht çdo gjë që ka ndodhur politikisht, ai ka zgjedhur heshtjen, dhe ka vazhduar punën e tij me nder. Vazhdoni të jeni ai që jeni”.

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending