Connect with us

Sporti

Befason Mourinho, vendos Pogban në këtë pozitë

Trajneri i Manchester United, Jose Mourinho mund t’i ndryshojë pozicionin e lojës mesfushorit Paul Pogba.

Published

on

Ky i fundit është kritikuar mjaft shumë këta muaj për paraqitje të dobëta.

Ndërsa, portugezi beson se 23-vjeçari mund të përshtatet mjaft mirë në fazën e mbrojtjes, saktësisht në qendër.

“Ai është top futbollist dhe mendoj se mund të bëhet qendërmbrojtës fenomenal”, tha Mourinho.

“Me kualitetet e pasimeve, lojën në ajër dhe fizikun e trupin e madh mund ta arrijë këtë”. /Periskopi.com

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Sporti

sport 3

Published

on

By

Continue Reading

Sporti

sport 2

Published

on

By

Continue Reading

Trending