Connect with us

Sporti

Befason Mourinho: Nuk e kam shok Abramovichin

Trajneri i Manchester United, Jose Mourinho ka folur për raportet e tij me pronarin e Chelseat, Roman Abramovich, gjatë kohës sa portugezi drejtonte skuadrën londineze.

Published

on

I pari i pankinës së gjigandit nga Old Trafford thotë se nuk ka pasur raporte shoqërore me miliarderin rus, por vetëm raporte zyrtare.

“Jo, por ne kishim gjithmonë respekt. Ai ishte pronari dhe e kam respektuar për këtë. Unë isha trajneri dhe unë e respektova pozicionin”, deklaroi Mourinho.

“Ne kurrë nuk ishim shokë të ngushtë. Nëse shkoja në shtëpinë e tij, këtë e bëha për arsye profesionale. Ne kurrë nuk kemi pasur ndonjë gjë personale”.

“Ne nuk ishim shokë, megjithatë kam treguar respekt të madh ndaj tij. S’kemi pasur probleme, por nuk isha shumë i afërt me të”, përfundoi portugezi. /Periskopi.com

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Sporti

sport 3

Published

on

By

Continue Reading

Sporti

sport 2

Published

on

By

Continue Reading

Trending