Connect with us

Sporti

Befason Bunjaku: Qëllimi ynë kryesor nuk është Botërori 2018, por ky kampionat

Trajneri i Përfaqësueses së Kosovës në futboll, Albert Bunjaku ka folur në konferencën për media, ku ka thënë se synimi kryesor i Kosovës është Euro 2020.

Published

on

Ai poashtu tha se ka për synim që Kosovën ta ngrisë sa më lartë në listën e FIFA-s.

Caku ynë kryesor është Kampionati Europian 2020 dhe poashtu caku ynë është të ngritemi sa më lartë në ranglistën e FIFA-s”, ka thënë Bunjaku. /Periskopi.com

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Sporti

sport 3

Published

on

By

Continue Reading

Sporti

sport 2

Published

on

By

Continue Reading

Trending