Connect with us

Lajme

BE-ja planifikon që buxhetin e Speciales ta miratojë deri në qershor

Published

on

Shtetet anëtare të Bashkimit Evropian nuk e kanë përcaktuar ende koston financiare të nevojshme për funksionalizmin e dhomave të specializuara dhe të Zyrës së prokurorit të specializuar.

Po ashtu, ende nuk dihet se sa është shuma e mjeteve financiare të dedikuara për Gjykatën Speciale, si hapi final para se të nisë punën Specialja, shkruan sot Koha Ditore.

Në mungesë të parave ende nuk është bërë përzgjedhja e gjyqtarëve e as rekrutimi i stafit.

 

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending