Connect with us

Sporti

Bastoret ‘shpallin’ fituesin e Ligës së Kampionëve (Foto)

Published

on

A do ta fitojë ky ekip Ligën e Kampionëve?

Real Madrid është favorit i bastoreve për të triumfuar në Ligën e Kampionëve.

“Los Blancos” kanë fituar duelin e parë në çerekfinale ndaj Bayern Munichut me rezultat 2:1.

Dhe, kjo ka bërë që ndonëse me avantazh të vogël të shndërrohen në favorit para Juventusit për ta fituar trofeun, përcjell “lajmi.net”.

“Bianconerët” janë në pozitë të dytë, para Monacos, e treta.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Sporti

sport 3

Published

on

By

Continue Reading

Sporti

sport 2

Published

on

By

Continue Reading

Trending