Connect with us

Sporti

Basketbollistja kroate mahnitë me bukurinë e saj (Foto)

Published

on

 Përveq që është basketbolliste e sukseshme ajo është edhe një femër e bukur.

Kroatja, Antonija Sandric aktualisht karrierën e saj e zhvillon në klubin spanjoll, Lointek Gernika Bizkaia dhe për kombëtaren kroate të femrave të Kroacisë.

Biondja simpatike ka përfaqësuar ekipin kombëtar në Lojërat Mesdhetare 2009, EuroBasket Ëomen 2011, Olimpiada 2012 dhe EuroBasket Ëomen 2013.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Sporti

sport 3

Published

on

By

Continue Reading

Sporti

sport 2

Published

on

By

Continue Reading

Trending