Connect with us

Sporti

Basketbollisti i njohur i Bashkimi-t befason të gjithë me tatuazhin e ri (Foto)

Published

on

Basketbollisti i njohur i Kosovës, Gazmend Sinani ka realizuar një tatuazh gjigant në shpinë.

Basketbollisti Sinani në dy vitet e fundit ka zhvilluar karrierën e tij në Superligën e Kosovës në Basketboll.

Sinani njihet si një person që i ka në qef tatuazhet dhe ai ka shtuar edhe një trupin e tij gjigant.

dsc_7863

 

Ai ka mbuluar tërë shpinën e tij me një luan të madh, duke befasuar të gjithë ndjekësit e tij në rrjetet sociale.

 

Sinani për shkak të lëndimit të tij nuk ka mundur ta ndihmojë përfaqësuesen e Kosovës në basketboll por ai do të jetë i gatshëm për skuadrën e tij, Bashkimi, për përgatitjet para sezonale. /Periskopi/

Image result for gazmend sinani

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Sporti

sport 3

Published

on

By

Continue Reading

Sporti

sport 2

Published

on

By

Continue Reading

Trending