Connect with us

Sporti

Basketbollistët e kombëtares nuk lejohen të stërviten te Parku Olimpik

Published

on

Basketbollistët e kombëtares shqiptare janë përballur sot me një ngjarje mjaft të shëmtuar dhe të pakuptimtë.

Sipas “Procesit Sportiv”, tre lojtarët Shima, Bushati dhe Hysenagolli nuk janë lejuar nga roja i Parkut Olimpik për t’u stërvitur në sallën e lojërave me dorë “Feti Borova”.

“Nuk keni leje!”, u është drejtuar ai basketbollistëve. Nuk dihet se pse personi në fjalë ka marrë urdhër për të bërë një veprim të tillë, por kombëtarja e basketbollit është detyruar më pas të vazhdojë përgatitjet për paraeliminatoret e Botërorit 2019 në pallatin e sportit “Asllan Rusi”.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Sporti

sport 3

Published

on

By

Continue Reading

Sporti

sport 2

Published

on

By

Continue Reading

Trending