Connect with us

Sporti

Bashkimi shumë i fortë për Vëllaznimin

Bashkimi ka shënuar fitoren e tretë rresht në Superligë.

Published

on

Ekipi i tranjerit Dragan Radovic, ka harruar shpejt humbjen e para dy ditëve në Ligën Ballkanike ndaj Kumanovës, duke e mposhtur Vëllaznimin me rezultat 85-59.

Për ‘portokallinjtë’ lojtari më i dalluar në këtë takim ishte Mikaile Tmusic, që e mbylli takimin me 20 pikë, i ndihmuar edhe nga Kayel Locke me double-double prej 14 pikëve dhe 15 kërcimeve.

Bashkimi me këtë fitore ngjitet në pozitën e parë në tabelë me 6 pikë, por që ka një ndeshje më shumë se skuadrat tjera, derisa Vëllaznimi vazhdon ende pa fitore në këtë kampionat. /Periskopi.com

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Sporti

sport 3

Published

on

By

Continue Reading

Sporti

sport 2

Published

on

By

Continue Reading

Trending