Connect with us

Lajme

Bashkëpunëtori i ngushtë i Trump tallet me sondazhet: S’kanë ide se çka ndodhi

Published

on

Senatori Republikan Lindsay Graham është tallur me njerëzit e sondazheve që parashikuan se Joe Biden do të fitonte zgjedhjet presidenciale amerikane, pasi e mbajti ulësen e tij në Karolinën Jugore.

“Ai (Trump) do të fitojë. Për krejt sondazhet: ju s’keni ide se çka po bëni,” tha Graham, përcjell Periskopi.

Deri tash gara është shumë e ngushtë dhe nuk dihet nëse Grahamit, bashkëpunëtorit të ngushtë të Trumpit, do t’i dalë fjala apo jo.

 

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending