Connect with us

Lajme

Bashkëluftëtari i Zahir Pajazitit i kundërpërgjigjet Kadri Veselit

Avni Ajeti që është bashkëluftëtar i heroit kombëtar Zahir Pajaziti ka thënë se kryetari i Kuvendit, Kadri Veseli ka bërë një barazim të palogjikshëm kur krahasoi Zahir Pajazitin me Hajredin Kuçin.

Published

on

“Kadri Veseli, ne foltoren e kuvendit t’parlamentit bani nje barazim te pa logjikuar mire e krahasoi Zahir Pajazitin me Hajredin Kuqin pa patur informacion t mjaftueshum per Zahir Pajazitin. z. Kryetar i parlamentit, Zahiri nuk arriti ta kryej shkollen e policis dy vjet dhe u perjashtu si i pa pershtatësh per sistem. Ndersa Hajredin Kuqi e kreu shkollimin dhe punoj ne ate sistem”, ka shkruar Ajeti në profilin e tij në Facebook.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending