Connect with us

Lajme

Basha thyen heshtjen, ja si i përgjigjet ftesës së Ramës për dialog

Kreu i PD-së, Lulzim Basha gjatë ditës së sotme foli nga çadrën e lirisë. Në fjalën e tij, Basha tha se në Uashington ka lobisngje të ndyra që mbahen me paratë e naftës shqiptare për të mbajtur në këmbë qeverinë.

Published

on

“Në Uashington ka lobingje të ndyra që paguhen me paratë e vjedhura të Armos. Këto lobingje në Uashington nuk duan t’ia dinë nëse ju keni bukë ose jo”, tha Basha.

Më tej ai foli për dialogun dhe ftesën e Ramës për t’u takuar. Ai tha se PD është gati t’i përgjgjet çdo ftese për dialog me kushtin që ajo të jetë e vërtetë dhe jo me fjalim të parashkruar.

“Ne do t’i përgjigjemi çdo ftese për dialog me kushtin që ato të mos jenë me fjalime të parapërgatitura, si ajo e 6 qershorit të vitit të shkuar”, u shpreh Basha./Albeu.com

 

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending