Connect with us

Lajme

Basha – Ramës: Jo vetëm largim, por edhe arrestim

Published

on

Lulzim Basha tha sot nga çadra se opozita ka të drejtë të kërkojë jo vetëm largimin e Edi Ramës nga qeveria, por edhe procedimin dhe arrestimin e tij. Sepse, – thotë Basha, – ai është personi përgjegjës për kanabizimin dhe kriminalizimin e vendit.

Kjo ishte përgjigjja që Basha i dha raportuesit për Shqipërinë, Knut Fleckenstein, i cili, në një bashkëbisedim me disa gazetarë në Bruksel u shpreh kundër qeverisë teknike. Basha paralajmëroi se “Republika e Re”, siç e quan ai projektin e tij për qeverinë, do të kërkojë edhe ndryshime të Kushtetutës, për të kufizuar mandatin e kreut të qeverisë. /Lapsi.al

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending