Connect with us

Sporti

Basaksehiri ia thellon mizerien Man Unitedit, i famshmi Demba Ba ka shënuar për turqit

Published

on

Basaksehiri ka shokuar Manchester Unitedin, duke kaluar në epërsi qysh në mintuën e 13-të.

Ish-sulmuesi i Chelseat, Demba Ba është shërbyer me një top absolutisht brilant nga pjesa e fushës së tij, derisa United ishte duke sulmuar, duke e gjetur veten një kundër një me portierin kundërshtar pas një vrapimi të gjatë.

Nga afërsia, ai nuk gaboi dhe qëlloi cakun. Shikoni golin më poshtë. /Periskopi.com/

 

 

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Sporti

sport 3

Published

on

By

Continue Reading

Sporti

sport 2

Published

on

By

Continue Reading

Trending