Connect with us

Sporti

Barcelona turpërohet në shtëpi nga Alaves

Published

on

Barcelona është mposhtur nga skuadra e inkuadruar në ligë në sezonin e fundit, Alaves.

Skuadra në fjalë ka mposhtur kampionin aktual të Spanjës si mysafir me rezultata 1:2.

Të parët që kaluan në epërsi ishin mysafirët me golin e Deverson, të cilin e shënoi në minutën e 39.

Rezultati u barazua nga mbrojtësi me përvojë i Barcelonës, Jeremy Mathieu në minutën e 47.

Golin e fitores për Alaves e shënoi anësori Ibai Gomez në minutën e 64.

Edhe pas inkuadrimit të dy supersulmuesve, Lionel Messi dhe Luis Suarez, Barcelona nuk arriti të barazonte rezultatin. /Periskopi.com

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Sporti

sport 3

Published

on

By

Continue Reading

Sporti

sport 2

Published

on

By

Continue Reading

Trending