Connect with us

Sporti

Barcelona-Prishtina luhet sonte në këtë orë

Published

on

Sot, klubi i Prishitnës në futsal ka bërë përgatitjet e fundit për duelin e shumëpritur ndaj Barcelonës.

Për këtë duel, i kushtoi një artikull edhe e përditshmja spanjolle, “Marca”, e cila raportoi për vizitën e klubit Prishtinas tek varrezat e Adem Jasharit dhe Fadil Vokrrit, ku u përmend edhe një histori e shkurtër e luftës në Kosovë, poa shtu nuk u la pa u përmendur edhe dueli ndërmjet Kombëtares spanjolle dhe asaj kosovare që do të zhvillohet me 31 mars të këtij viti, transmeton lajmi.net.

Ndeshja ndërmjet Barcelonës dhe Prishtinës do të zhvillohet sot në orën 18:30 në kuadër të 1/16 së finales së Ligës së Kampionëve në Futsal.

 

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Sporti

sport 3

Published

on

By

Continue Reading

Sporti

sport 2

Published

on

By

Continue Reading

Trending