Connect with us

Sporti

Barcelona për pak sa nuk befasohet, fiton në minutat e fundit(Video)

Skuadra nga katalunia ka arritur të shënojë fitore krejt në minutat e fundit në ballafaqimin e tyre kundër skuadrës së vogël të Leganes.

Published

on

Takimi u zhvillua në kuadër të La Ligas dhe ishte mjaft me rëndësi për të dyja skuadrat.

Skuadra e drejtuar nga Jose Enrique është duke u munduar që të mbajë hapin me liderët e Real Madridit, të cilët kanë një një pikë më shumë si dhe dy ndeshja më pak të zhvilluara se katalunasit.

Të dy golat për vendasit i shënoi sulmuesi argjentinas, Lionel Messi, ndërsa për mysafirët golin e vetëm e kishte shënuar Unai Lopez. /Periskopi.com

http://www.dailymotion.com/video/x5cg6mi_barcelona-vs-leganes-2-1-all-goals-highlights-19-02-2017-%E1%B4%B4%E1%B4%B0_sport

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Sporti

sport 3

Published

on

By

Continue Reading

Sporti

sport 2

Published

on

By

Continue Reading

Trending