Connect with us

Sporti

Barcelona paralajmëron largimin e Messit?

Presidenti i klubit të Barcelonës, Jose Maria Bartomeu ka thënë se i takon Lionel Messit të vendosë për të ardhmen.

Published

on

Argjentinasi ka kontratë me klubin nga Camp Nou deri në vitin 2018.

Mirëpo, rinovimi i saj ende nuk po ndodh.

Prandaj, mediat europiane dhe botërore kanë nisur të shkruajnë për një largim të mundshëm të 29-vjeçarit nga skuadra katalunase.

“Ky është një vendim që i takon Leo Messit dhe çdo lojtari tjetër që gjendet në këtë situatë. Atyre u takon të vendosin nëse do të ndryshojnë klub”, deklaroi Bartomeu.

“Tani për tani, Messi ka një kontratë deri në fund të Kupës së Botës më 2018 dhe ne jemi shumë të lumtur për këtë. Ai është lojtari më i mirë në botë. Por, unë nuk e di se çfarë do të ndodhë në të ardhmen”, shtoi ai. /Periskopi.com

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Sporti

sport 3

Published

on

By

Continue Reading

Sporti

sport 2

Published

on

By

Continue Reading

Trending