Connect with us

Sporti

Barcelona me ofertë të çmendur për yllin e Tottenhamit (Foto)

Published

on

Sipas një numri raportesh në Spanjë këtë mbrëmje, gjigantët e La Ligës, Barcelona, kanë bërë një ofertë zyrtare për mesfushorin e Tottenham, Dele Alli.

Diario Giol madje raportoi dje se yjet e kësaj skuadre, Lionel Messi dhe Neymar janë mjaft të ngazëllyer me idenë që anglezi t’iu bashkohej.

Oferta besohet të keë qenë 45 milionë euro e cila nuk ka dyshim se do të refuzohet nga zyrtarët në White Hart Lane.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Sporti

sport 3

Published

on

By

Continue Reading

Sporti

sport 2

Published

on

By

Continue Reading

Trending