Connect with us

Sporti

Barcelona me deklaratë zyrtare pas arrestimit të Bartomeut

Published

on

Ditën e sotme është arrestuar ish presidenti i Barcelonës, Jose Maria Bartomeut, bashkë me të paktën dy zyrtarë tjerë të lartë të klubit, shkruan Periskopi.

Administrata e Bartomeut është akuzuar qe një kohë të gjatë se e ka paguar një kompani të PR-it të quajtur I3 për t’u marrë me ndërtimin e imazhit online të klubit.

Në lidhje me atë që ka ndodhur, Barcelona pranon se policia ka zbarkuar në klub për të kërkuar informacion dhe për të marrë dokumentacione të ndryshme për të vijuar me hetimet.

Ndër tjera në reagim thuhet: “Barcelona ka ofruar bashkëpunimin e plotë me autoritet ligjore dhe policore për të ndihmuar në zbulimin e fakteve që janë objekt i hetimit. /Periskopi

 

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Sporti

sport 3

Published

on

By

Continue Reading

Sporti

sport 2

Published

on

By

Continue Reading

Trending