Connect with us

Sporti

Barcelona dhe Atletico ndajnë pikët

Published

on

Barcelona nuk ka arritur të marrë më shumë se një pikë në derbin e sotëm përballë Atletico Madridit.

Kryendeshja e javës së pestë në La Liga e zhvilluar në Camp Nou përfundoi me rezultat 1:1.

Të parët avancuan vendësit me golin e kroatit Ivan Rakitic në minutën e 41, ndërsa rezultati u barazua 20 minuta më vonë nëpërmjet Angel Correa.

Ky rezultat i shkon përshtati Real Madridit, pasi skuadra nga Bernabeu mbetet ende tre pikë larg rivalit kryesor Barcelonës, që ka 10 pikë pas pesë javësh. /Periskopi.com

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Sporti

sport 3

Published

on

By

Continue Reading

Sporti

sport 2

Published

on

By

Continue Reading

Trending