Connect with us

Sporti

Barca 20 milionë për talentin e Liverpool

Barcelona është duke shfaqur interesim për mbrojtësin e Liverpoolit, Nathaniel Clyne.

Published

on

Anglezi ka treguar formë të jashtëzakonshme me skuadrën nga Anfield Road.

Dhe, kjo ka shtyrë drejtuesit e Barcelonës të shfaqin interesim për të.

Mediat europiane raportojnë se gjiganvi katalunas është i gatshëm të dërgojë ofertë në vlerë prej 20 milionë funte për anglezin. /Periskopi.com

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Sporti

sport 3

Published

on

By

Continue Reading

Sporti

sport 2

Published

on

By

Continue Reading

Trending