Barazohet gjithçka në San Siro: Supergol nga mbrojtësi i Milanit

Periskopi.com Sporti

Skuadra rossonere, Ac Milan ka arritur ta barazojë rezultatin ndaj ‘Zonjës së Vjetër’, përcjell Periskopi.

Autor i golit për ekipin ‘kuqezi’ është mbrojtësi italian, Davide Calabria.

Kujtojmë se, Juventus në këtë ndeshje po luan pa yjet e skuadrës Alex Sandro dhe Juan Cuadrado, ndërsa Milan ka mungesa të tjera sikurse Ibrahimovic, Rebic, Saelemaekers, Tonali, Gabbia dhe Bennacer.

Shihni golin./Periskopi

Shpërndaje në: