Connect with us

Lajme

Banorët e tmerruar nga zjarri në Tepelenë: Po na hyn në shtëpi

Published

on

Një kamera amatore e hedhur në internet tregon situatën me zjarrin masiv që ka përfshirë një zonë të pyllëzuar në periferi të Tepelenës.

Nga pamjet shihet se sa afër janë ndërtesat me kodrën e pushtuar nga zjarri, që po avancon drejt spitalit dhe depove të ujit të qytetit.

Banorët kanë shpërndarë foto dhe video dhe thonë se ndihen të tmerruar dhe se flakët po u hyjnë në shtëpi. /Lapsi.al

https://www.facebook.com/balkanwebCOM/videos/1404916782890608/

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending