Connect with us

Lajme

Banorët e Shtimes vetëmbrohen nga hajnat, gjuajnë me armë në mesnatë

Të shtunën në mesnatë është raportuar për të shtëna me armë në fshatin Godanc i Ulët, në Komunën e Shtimes.

Published

on

Një lexues i Periskopit ka thënë se të shtënat kanë ndodhur mes banorëve dhe hajdutëve.

Lidhur me këtë rast, Periskopi ka kontaktuar zëdhënësin e Policisë për rajonin e Ferizajt, Agim Gashi, i cili përmes telefonit, ka deklaruar se natën e 19 nëntor në këtë fshat janë dëgjuar dy të shtëna , të cilat supozohen se janë nga pushka e gjuetisë.

Por, Gashi ka thënë se në natën kur janë dëgjuar të shtënat, nuk është raportuar për vjedhje në këtë fshat.

Lexuesi, i cili ka dashur të mbetet anonim, ka thënë se ky fshat së fundmi është bërë cak i vjedhjeve.

Një gjë të tillë nuk e ka mohuar as zëdhënësi i Policisë, i cili tha se të gjitha rastet e vjedhjeve janë duke u hetuar.

Sipas tij, ka edhe të arrestuar nga ato raste, por për shkak të hetimeve, të cilat po vazhdojnë, nuk ka dhënë detaje tjera. /Periskopi/

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending