Connect with us

Lajme

Banorët e Abrisë nuk e mirëpresin Lladrovcin (Video)

Kandidati i PDK-së për kryetar të Drenasit Ramiz Lladrovci nuk është pritur aspak mirë në fshatin Abri.

Published

on

Në një video të siguruar nga ‘Indeksonline’, shihen banorët e këtij fshati tek sa i kërkojnë llogari Lladrovcit dhe PDK-së për moskryerjen e obligimeve.

“Nuk keni bërë asgjë. Çka keni bërë në Abri? Marrë duhet me ju ardhe. As nuk kemi kanalizim as ujësjellës”, dëgjohet teksa banorët e Abrisë i drejtohen Lladrovcit.

Ankesa ata kanë pasur edhe për mospunësimin e të rinjve. Sipas banorëve asnjëri të ritë e këtij fshati përkundër premtimeve të zyrtarëve të PDK-së, asnjëri nga ta nuk është i punësuar.

Ky takim i Lladrovcit me banorët e Abrisë është zhvilluar ditë më parë në kuadër të parafushatës qe kandidatët e partive politike po bëjnë për zgjedhjet e 4 dhjetorit./Indeksonline/

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending