Connect with us

Lajme

Banorët e Abrisë “kryqëzojnë” Lladrovcin dhe Demakun (Video)

Në vazhdën e fushatës elektorale në Drenas, odat tashmë janë bërë vend i preferuar për të bërë fushatë.

Published

on

Kandidati i PDK-së, Ramiz Lladrovci dhe ish-kryetari Nexhat Demaku kanë shkuar në një ambient familjarë, që nuk duket si odë klasike e burrave, për të shpaluar premtimet e tyre, por nuk u pritën mirë.

Banorët e zonës kanë folur me tone të larta në drejtim të drejtuesve të PDK-së duke i akuzuar se nuk kanë bërë asgjë.

Në xhirimin e mëposhtëm, të publikuar nga MalishevaPress, shihet se si banorët flasin dhe nuk i japin fare kohë drejtuesve të PDK-së të thonë fjalën e tyre.

 

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending