Connect with us

Sporti

Balotelli nga një i ‘çmendur’ në lider të skuadrës

Mario Balotelli është duke shkëlqyer në skuadrën e tij të re, Nice.

Published

on

Sulmuesi problematik si duket e ka gjetur vetën në skuadrën franceze pas transferimit të tij nga Liverpool. Italiani njihet për jetën e tij luksoze dhe problemet që i shkakton ku do që shkon, por ai është përshtatur mjaft mirë më shokët e tij të ri.

25-vjeçari nëse vazhdon kështu sigurisht se klubet e mëdha përsëri do të dëshirojnë shërbimet e tij. Ish antari i Inter, Milan, Manchester City, Liverpool është duke e udhëhequr skuadrën e Nice drejt titullit në ligën franceze. Ai përveç që shënoi dy herë në ndeshjen e fundit, ai ndihmoi edhe bashkëlojtarët të shënojnë duke bërë dy asistime për gol gjatë fitores 4-1 ndaj Nantes.

Screen-Shot-2016-09-29-at-11.56.21

Mario Balotelli, Nice

Nice nuk e ka fituar ‘League One’ që nga viti i largët 1959 dhe si duket këtë sezon është në rrugë të drejtë për t’u shpallur kampion në krye me ‘Super Marion’. Balotelli në pesë ndeshje ka shënuar gjashtë gola. /Periskopi.com

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Sporti

sport 3

Published

on

By

Continue Reading

Sporti

sport 2

Published

on

By

Continue Reading

Trending