Connect with us

Sporti

Balotelli me rekord

Published

on

Sulmuesi i Nice, Mario Balotelli e ka nisur mirë karrierën te skuadra franceze.

Italiani tashmë ka vulosur një rekord personal, duke shënuar në dy ndeshje radhazi nga dy gola.

Këtë 26-vjeçari e arriti mbrëmë në fitoren ndaj Monakos.

Italiani më herët ishte pjesë e Interit, Manchester Cityt, Milanit dhe Liverpoolit./Periskopi.com

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Sporti

sport 3

Published

on

By

Continue Reading

Sporti

sport 2

Published

on

By

Continue Reading

Trending