Connect with us

Sporti

Balotelli: Këtë lojtar të Liverpool e dua te Nice

Sulmuesi i Nice, Mario Balotelli do të dëshironte ta shihte në skuadrën e tij mbrojtësin e Liverpoolit, Mamadou Sakho.

Published

on

Italiani thotë se francezi është një ndër lojtarët më të mirë me të cilët ka punuar ndonjëherë.

“Sakho? Ai është një ndër mbrojtësit më të mirë me të cilët kam punuar ndonjëherë”, deklaroi Balotelli.

“Do e pyes atë nëse dëshiron të vijë te Nice”, shtoi ai.

Sakho ka humbur vendin e titullarit te Liverpool dhe mund të largohet nga Anfield Road në afatin kalimtar të janarit. /Periskopi.com

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Sporti

sport 3

Published

on

By

Continue Reading

Sporti

sport 2

Published

on

By

Continue Reading

Trending