Connect with us

Sporti

Balotelli me fjalë të mëdha: Ja pse erdha te Nice

Sulmuesi i Nice, Mario Balotelli ka treguar arsyen e transferimit te kjo skuadër në verën e fundit.

Published

on

Italiani u largua përfundimisht nga Liverpool për të kaluar te skuadra franceze, ku thotë se këtë e bëri për të fituar tituj.

Madje, sulmuesi problematik beson se skuadra e tij mund të shpallet kampion në këtë sezon në Ligue 1, por pranon se një gjë e tillë është e vështirë.

“Kam ardhur te Nice për të fituar diçka”, tha Balotelli.

“Titulli? Është i mundur, por do të jetë e vështirë. Kemi luajtur vetëm 11 ndeshje dhe jam i lumtur këtu, mund të bëjmë më mirë. Dua të shënoj gola, jam në formë, por jo në kulmin e saj. Jam aty te 60-70%, sepse kisha një vit që nuk luaja”.

“Këtu tifozët janë shumë të zjarrtë, më të zjarrtit që kam parë ndonjëherë. Jam i lumtur që njerëzit këtu më duan”, shtoi ai. /Periskopi.com

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Sporti

sport 3

Published

on

By

Continue Reading

Sporti

sport 2

Published

on

By

Continue Reading

Trending