Connect with us

Sporti

Balaj: Ja pse Shqipëria është më e fortë se Rusia

Bekim Balaj po kalon një moment të jashtëzakonshëm me skuadrën e tij të Terek Groznit.

Published

on

Bomberi i kombëtares është pyetur së fundmi për nivelin e Shqipërisë dhe për faktin që kuqezinjtë janë mbi Rusinë në klasifikimin e përgjithshëm të FIFA-s.

“Rusia ka një ekip shumë të fortë dhe nuk dua të bëj krahasime. Ne në Shqipëri kemi pasur një ecuri shumë të mirë dhe kemi një grup kompakt.
Futbollit asnjëherë nuk i dihet dhe ndonjëherë nuk përbën problem nëse je një shtet i vogël si në rastin tonë. E rëndësishme është që të kesh një ekip kompakt dhe serioz”, ka deklaruar Balaj.
Rusia gjendet në vendin e 53 ndërsa Shqipëria pëeer momentin mban vendin e 47.

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Sporti

sport 3

Published

on

By

Continue Reading

Sporti

sport 2

Published

on

By

Continue Reading

Trending