Connect with us

Lajme

Bajrami – Veselit: Ndale turin e dëgjimit, je lider i ‘Misionit të mashtrimit’

Published

on

Deputetja e NISMA’s, Valdete Bajrami ka kritikuar ashpër kreun e Kuvendit Kadri Veseli për turin e tij të dëgjimit.

Ajo ka thënë se Veseli po tenton të shndërrohet në një lider të ri, duke keqpërdorur paratë e taksapaguesve kosovarë, e që në fakt, sipas saj, ky tur nuk mund ta sjellë një lider të ri, i cili ka ardhur aty ku është nën ‘misionin e ri’.

“Nuk mund ti ikni përgjegjësisë me ture që po i mbani. Të jesh në qeveri për 10 vite dhe të fillosh me ture sikur të ishit dje. Zoti Veseli këto zgjedhje i ka fituar me sloganin e misionit të ri, mision që ishte mision i mashtrimit e krimit, që dëboi 100 mijë qytetarë nga vendi, shkatërroi shëndetësinë, shkatërroi institucionet e pavarura. Që prioritet kishte dialogun me Serbinë e jo qytetarin e Kosovës. Ky fillim i ri nuk është tjetër pos përsëritje dhe vazhdim i mashtrimeve të radhës nga misioni i ri”, ka thënë Bajrami/Periskopi/

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending