Connect with us

Lajme

Bajram Rexhepi vazhdon të jetë në gjendje të rëndë shëndetësore!

Published

on

Gjendja shëndetësore e ish – kryeministrit të Kosovës, Bajram Rexhepit mbetet e pa ndryshuar edhe rreth tre muaj pas dërgimit të tij në Turqi për trajtim mjekësor.

Lajmin e ka bërë të ditur për “Gazeta Blic” Rrustem Musa, zëvendësministër në detyrë i Ministrisë së Shëndetësisë. Sipas tij, gjendja shëndetësore e ish-kryeministrit Rexhepi vazhdon të jetë e rëndë.

Ai vazhdon të jetë i intubuar dhe duke u trajtuar në postintenzivë të spitalit të njëjtë me parametra stabile“, tha shkurtimisht Musa për “Gazeta Blic”.

 Bajram Rexhepi, është në trajtim mjekësor në një spital universitar të Stambollit që nga data 25 prill e këtij viti.

Si pasojë e disa komplikimeve në organet vitale Rexhepi ishte shtruar në Qendrën Klinike Universitare të Kosovës që nga data 15 prill.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending