Connect with us

Lajme

Bahtiri thotë se do t’i qëndrojë besnik revitalizimit të urës

Published

on

Kryetari i Komunës së Mitrovicës së Jugut, Agim Bahtiri, ka bërë me dije se rivitalizimi i urës së Ibrit po kushtëzohet me përcaktimin e kufijve administrativë.

Në një intervistë dhënë gazetës “Epoka e re”, ai ka thënë se çështja e kufijve administrativë është punë e kryer njëherë e përgjithmonë.

Bahtiri ka kërkuar nga Bashkimi Evropian t’i qëndrojë besnik marrëveshjes së nënshkruar për rivitalizimin e urës brenda afatit të paraparë. Sipas tij, tashmë janë pjekur rrethanat që të lirohet ura mbi lumin Ibër, pasi një gjë të tillë e duan shqiptarët dhe serbët.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending