Connect with us

Lajme

Bahtiri: AKR më tradhtoi, kam bajt shumë

Published

on

Anëtari i Vetëvendosjes, Agim Bahtiri, sonte në Debat Plus ka folur rreth largimit të tij nga AKR’ja e Behgjet Pacollit, duke thënë se kjo parti e tradhtoi, transmeton Periskopi.

‘’Unë s’e kam marr në qafë AKR’në. AKR e mori në qafë veten. Hajt se po e lë që më ka lënë mua partia, se kam qenë i keq’’, ka thënë Bahtiri.

‘’. E kam pasë një partner Pacollin dhe nuk dua ta qes keq. Nëse e tregoj të vërteten. Dal shumë i madh. Agimi ka bajt shumë. Jam mësu me punu me partner prej se jam lind. AKR më tradhtoi mua. Kush e bëri koalicionin me PAN dhe a u vet Agim Bahtiri’’./PERISKOPI/

 

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending