Connect with us

Lajme

Babë e bir plagosen nga të shtënat me armë në dasëm në Tetovë

Published

on

Dy persona janë lënduar dje në një kremtim familjar në fshatin Pallçisht i Epërm i Tetovës, pasi nga një person i panjohur është shtënë me armë zjarri, me siguri pistoletë.

MPB-­ja sot njoftoi se në orën 17:30 dje nga SPB­ Tetovë është marrë njoftim se në orën 12:30 në fshatin Pallçisht i Epërm në shtëpinë familjare të H.M.(49) gjatë kremtimit familjar nga ana e një personi të panjohur është shtënë me armë zjarri me siguri pistoletë dhe madje në oborr ku ka pasur më shumë mysafirë lëndime kanë marrë H.M. dhe djali i tij J.M. (24).

Të lënduarit janë dërguar në Qendrën klinike në Tetovë për dhënie të ndihmës mjekësore, me ç’rast janë lënduar në mjekim shtëpiak, ndërsa po ndërmerren masa për pastrim të rastit, raporton agjencia e lajmeve Ina, përcjellë Klan Kosova.

 

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending