Connect with us

Lajme

Babai i maqedonasit që mbyti 4 vjeçarin shpreh keqardhje, kërkon dënim për të birin

Published

on

Goce Iliç shprehë keqardhje që siç thotë ai djali i tij Bojan Iliç i shkaktoi tragjedinë e rëndë familjes Aliu, ku si pasojë e goditjes me veturë të shtunën në mbrëmje në qytetin e Kumanovës, fëmija 4 vjeçar i kësaj familje ka ndërruar jetë. “Nuk mund ta kthejmë fëmijën, gjynah për fëmiun që në moshën 4 vjeçare, nuk ka ditur asgjë. Un ju kërkoj falje dhe më vjen shumë keq për atë që ndodhi. Më vjen gjynah edhe për familjen që përsëri do t’ju kërkoj falje, ne nuk e kemi bërë për revanshizëm siç dëgjohen zërat. Ne nuk kemi pasur asgjë, jo vetëm me atë familje, por me asnjë shqiptar tjetër”, tha ai.

Sipas tij, institucionet e drejtësisë le të vendosin dhe të shqiptojnë dënimin që meriton djali i tij për shkaktimin e kësaj tragjedie.

E në familjen Aliu sot është hapur e pame. Ata thonë se qëndrojnë pas asaj që institucionet të zbardhin rastin dhe autorit t’i jepet dënimin maksimal.

 

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending