Connect with us

Lajme

Aziz Salihu flet për herë të parë për sëmundjen  (VIDEO)

Ish kampioni i boksit Aziz Salihu, ka qenë i ftuar në emisionin “Kojshia Show” në televizionin 21.

Published

on

Legjenda e boksit kosovar dhe jo vetëm, ka folur për shumë gjëra në këtë emision.

“Ziziz” i tha moderatorit Sadri Imeri që ai e ka nokuatuar sëmundjën dhe tani po ndjehet mirë.

Për më shumë detaje shikojeni emsionin më poshtë prej minutës se 25: 00/GazetaBlic.om

https://www.youtube.com/watch?v=9HQWJTCetoM

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending