Connect with us

Lajme

Azem Sylës i shtyhet edhe për 2 muaj paraburgimi

Published

on

I është shtyer edhe për dy muaj paraburgimi Azem Sylës, raporton KTV.

Syla është i akuzuar nga Prokuroria e EULEX-it për udhëheqje të grupit kriminal prej 38 personave në rastin “Tokat”.

“Sipas aktvendimit të gjyqtares së EULEX-it, të Gjykatës Themelore në Prishtinë, Mariola Pasnik, klientit tim Azem Sylës i është vazhduar paraburgimi deri më 18 janar 2018. Pasi që është ngrit aktakuzë kundër tij dhe të tjerëve në rastin ‘Toka’, e pasi është lëndë me paraburgim të caktuar gjykimi pritet të fillojë në muajin dhjetor”, ka thënë avokati Tomë Gashi.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending