Connect with us

Lajme

Azem Syla në spital

Ish deputeti i nga radhët e PDK-së, Azem Syla, i cili që nga e premtja u shpall i paraburgosur për të tretën herë, nuk është dërguar në burg.

Published

on

Ai ndodhet në njësinë koronare në QKUK.

Avokati i tij, Tomë Gashi ka konfirmuar për Klan Kosovën se Syla ka disa ditë që ndodhet në spital, dhe kjo nuk lidhet me rastin e hapur ndaj tij në gjykatë.

Portali Insajderi, duke u mbështetur në burime të veta, ka bërë me dije se një gjyqtar i EULEX-it ka urdhëruar mjekët që deri të hënën të kryejnë të gjitha ekzaminimet, përndryshe me Sylën do të merret një mjek i EULEX-it.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending