Connect with us

Lajme

Avokati i “ Dajës” i hedhë poshtë akuzat

Published

on

Pas përfundimit të seancës për Azem Sylën, avokati i tij, Tomë Gashi ka deklaruar se prokurori ka pretenduar se ka fakte që persona të caktuar në emër të Azem Sylës kanë kontaktuar dëshmitarin, e jo vetë Syla.

Ai ka ripërsëritur qëndrimin e tij të mëhershëm se klienti i tij nuk ka të bëjë asgjë me atë që pretendohej.

“Syla nuk ka të bëjë asgjë me tentimin për të ndikuar tek dëshmitarët dhe këtë e kemi vërtetuar edhe me dëshmitë që i ka sjellë prokurori. Ne kemi deklaruar se Syla do ta respektoj çdo vendim të gjykatës, dhe nëse ata vërtetojnë se ai ka tentuar të ndikojë në dëshmitarë, atëherë do të merren masa”, tha Gashi.

Sipas tij, gjyqtarja ka kuptuar se dikush ka kontaktuar dëshmitarët pa lejen e Sylës.

Sipas informacioneve, bëhet fjalë për ‘dëshmitarin 2”.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending