Connect with us

Lajme

Avni Ajeti i përgjigjet Xhavit Halitit që e përmendi me iniciale se ka planifikuar ta vriste

Published

on

Anëtari i PDK-së Xhavit Haliti në emisionin Zona B te Baton Haxhiu, kishte përmedur disa njerëz me iniciale që kanë qenë të porositur ta vrasin.

Në emisioni ai kishte përmendur edhe inicialet A.A, duke thënë se ishte shok i Ilir Konushefcit, që kishte planifikuar ta vriste Halitin, shkruan Indeksonline.

Mirëpo Avni Ajeti, bashkëluftëtart i Zahir Pajzatit dhe Ilir Konushefcit i është përgjigjur Halitit përmes një postimi në rrjeton social Facebook.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending