Connect with us

Lajme

Avioni i “British Airways” bën ulje emergjente, 25 pasagjerë në spital

Një avion i aviokompanisë “British Airways” që po fluturonte nga Londra në San Francisko ka bërë ulje emergjente në Vankuver të Kanadasë në orët e vona të së hënës, sipas kohës lokale.

Published

on

25 pasagjerë dhe anëtarë të eukipazhit janë dërguar në spital për shkak të inhalimit të tymit që është shkaktuar nga aterrimi i dhunshëm, ka thënë zëdhënësja e spitalit, Laura Kohli, transmeton Periskopi.

Mediat ndërkombëtare kanë raportuar për rastin, mirëpo nuk kanë dhënë detaje se çfarë e ka shkaktuar aterrimin e detyrueshëm. /Periskopi/

3

2

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending