Connect with us

Lajme

Autopsia: Astriti vdiq nga mungesa e frymëmarrjes

Kreu i Prokurorisë Themelore në Prizren, Sylë Hoxha, në një paraqitje para mediave, pas obduksionit të trupit të Astrit Deharit, ka bërë të ditur se informacionet e para thonë se ai ka vdekur nga mungesa e frymëmarrjes, apo asfiksia.

Published

on

“Sapo dolëm nga autopsia. Në këtë autopsi kanë marr pjeaë tre ekspert të mjeksisë ligore të udhëhequr nga Flamur Blaka. Ka marr pjesë edhe ni ekspërte mjeko-logjore e EULEX-it, dhe ekspertët e jashtëm vëzhgues. U takum pas përfundimit të autopsisë, na u falenderum ekspertët e familjes për proces pofesional”.

“Rezultati, si informacion i parë, tregon se vdekja ka ardhur pasojë e asfiksisë, pengesave në frymëmarrje. Rezultati përfundimtar do të dal së shpejti”, ka thënë Hoxha.

Ai gjithashtu ka konfirmuar se te i ndjeri ka pasur një gërrvishje në fyt dhe në bylyzyk të dorës.

Deri tani sipas Hoxhës, nuk ka të dyshuar për rastin. /gazetametro.net

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending