Connect with us

Sporti

Audi u dhuron super-vetura lojtarëve të Real Madridit

Futbollistët e Real Madridit të premten mbrëma kanë bërë gara me njëri-tjetrin në Karting, para se të merrnin modelet e reja të Audi.

Published

on

Marka e veturave ka ofruar modelet e reja për lojtarët e Realit sipas kontratës që e ka me klubin. Në bazë të kësaj kontrate, lojtarët duhet t’i mbajnë modelet për një vit.

Fituesi i garës ishte Sergio Ramos, ndërsa yjet e klubit, Cristiano Ronaldo, Karim Benzema dhe Gareth Bale nuk morën pjesë në garë.

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Sporti

sport 3

Published

on

By

Continue Reading

Sporti

sport 2

Published

on

By

Continue Reading

Trending