Connect with us

Sporti

Aubameyang gjobitet me 100.000 euro, arsyeja është qesharake (Foto)

Published

on

Sulmuesi i Gabonit, ka një marrëveshje personale me Niken, që është prodhues i maskës që u përdor nga Aubameyang,e  që njihet me emrin “The Masked Finisher”.

Sulmuesit i ka kushtuar shtrenjtë festimi i golit me maskë ndaj Hamburgut, përcjell Telegrafi.

Kjo pasi ai është dënuar nga skuadra e tij me 100 mijë euro dhe ky veprim vlerësohet si i pa tolerueshëm.

“Aubameyang nuk i ka kuptuar pasojat e këtij akti. Kjo është diçka e patolerueshëm dhe ne e kemi diskutuar seriozisht”, ka thënë Drejtori Sportiv i Dortmundit, Michael Zorc.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Sporti

sport 3

Published

on

By

Continue Reading

Sporti

sport 2

Published

on

By

Continue Reading

Trending