Connect with us

Sporti

Atletico kërcënon Realin e Barcelonën

Atletico Madrid ka shënuar fitore tejet të rëndësishme përball Gijonit me reuzltat 4:1.

Published

on

Tre gola për Atleticon i shënoi sulmuesi Kevin Gameiro, ndërsa një e shënoi Yannick Carrasco.

Skuadra nga Madridi ka grumbulluar 45 pikë, tre më pak se Barcelona dhe katër më pak se Real Madrid, që ka tri lojë më pak të zhvilluara. /Periskopi.com

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Sporti

sport 3

Published

on

By

Continue Reading

Sporti

sport 2

Published

on

By

Continue Reading

Trending